• Nusratiye Mahallesi Erdal İnönü Caddesi No:53-55 E Çorlu I TEKİRDAĞ
  • 02826527475-05432305499
Misyonumuz & Vizyonumuz

Misyonumuz & Vizyonumuz

Misyonumuz & Vizyonumuz

 

AYYILDIZ TEMİZLİK-TAMİRAT-TADİLAT olarak çalışanlarıyla müşterilerine yüksek marka kalitesi ve dinamik bir insan kaynağı ile hizmet vermektedir.

Modern hayatın ihtiyaçlarını üstlenerek daha iyi bir yaşamın standartlarını oluşturmak için çalışan Ayyıldız Temizlik-Tamirat-Tadilat, 2016 yılında kurulmuştur. Bünyesinde bulundurduğu profesyonel çalışanlarıyla ve İnşaat Mühendisi ile bu standartları hep daha yukarılara taşıma hedefi gütmektedir. Müşterilerinin yanı sıra çalışanları, iş ortakları ve hatta rakipleri için bir tutkuya dönüşecek, sınıfının en iyisi hizmet kalitesini barındıran Ayyıldız, çalıştığı alanlarda vizyon sahibi bir oyuncu olma hedefiyle çalışmalarına devam etmektedir. Kısa zamanda alanında ses getiren Ayyıldız, her geçen gün değer kazanan bir yapı haline gelmektedir.

Ayyıldız Temizlik-Tamirat-Tadilat ulaştığı başarının arkasında, müşteri odaklı ve verimliliği merkez alan bir yönetim yaklaşımı yer almaktadır. Bu yaklaşımın bir sonucu olarak, bölgesinde saygın markalarla yaptığı iş birlikleriyle, ayakları yere basan bir büyüme ivmesi yakalamıştır.

Hayata geçirdiği tüm sosyal sorumluluk ve sponsorluk projelerinde sorumluluklarının bilincinde olan Ayyıldız Temizlik-Tamirat-Tadilat, topluma öncü ve örnek olma amacıyla hareket ederken, yatırımlarıyla ülke ekonomisine ve istihdama katkı sağlamaktadır.

Bölgesinde değişimin ve yeniliğin öncüleri arasında yer alan Ayyıldız Temizlik-Tamirat-Tadilat, sahip olduğu geniş hizmet, bilgi ve iş birliği ağını hedeflerine ulaşmada en iyi şekilde değerlendirmektedir. Ayyıldız Temizlik-Tamirat-Tadilat standartları belirleyen, keşfederek ilerleyen bir oyuncu olma vizyonuyla, ülke ekonomisine faydalı olacağına inandığı iş birliği ve yatırım fırsatlarını incelemeye devam etmektedir.

Misyonumuz & Vizyonumuz